Witaj w przestrzeni inspiracji

Zapraszam Cię do lektury moich artykułów i do wysłuchania udzielonych wywiadów. Poznaj historie uczestniczek warsztatów i indywidualnych spotkań. Mam nadzieję, że zainspirują Cię one do rozwoju na każdej płaszczyźnie Twojego życia oraz do zwiększenia Twojej skuteczności, efektywności i Pewności Siebie

Image

Wysłuchaj wywiadów udzielonych na zaproszenie Meloradia

This image for Image Layouts addon

Zmiany są dobre, tylko trzeba wiedzieć jak się za nią zabrać

Wysłuchaj
This image for Image Layouts addon

Sukces TO JA wspiera kobiety w całej Polsce

Wysłuchaj

Zainspiruj się – przeczytaj opinie naszych uczestniczek

Warsztaty, spotkania coachingowe z Martyną to jest zawsze dobrze zainwestowany czas – zaangażowanie, profesjonalizm, kreatywność i uważność na drugiego człowieka. Wszystko przygotowane i przemyślane, ale jak trzeba zmienić kurs, bo nagle się zmienia potrzeba grupy – nie waha się ani sekundy. Zawsze dostaniesz, to po co przychodzisz. Wszystko skrojone na Twoją miarę, a jakby była potrzeba, to dostaniesz jeszcze ekspresowe poprawki. Gorąco polecam. To są spotkania pełne miłości, odmieniające życie.

Martyno,

spotkania z Tobą uzależniają J Uzależniają od tej niesamowitej energii jaką przekazujesz, po spotkaniach z Tobą następnego dnia fruwam, czuję się silna, czuję, że mogę to co chcę! To niesamowite, bo w końcu ja jestem raczej osobą energiczną, aktywną, ale słuchając Ciebie, zdając sobie sprawę z tego, co w życiu robisz – można odnieś ć wrażenie, że Ty jesteś elektrownią atomową a ja ślimakiem na starcie wyścigu ?

Na warsztat przyszłam smutna, zrezygnowana, zgaszona…

Wyszłam silna, pełna planów, pozytywnych uczuć aby rozpocząć DRUGĄ LEPSZĄ CZĘŚĆ ŻYCIA!

I unieść się „NA SKRZYDŁACH MARZEŃ” !

Dziękuję

Odkrywanie siebie było dla mnie niesamowitym doświadczeniem.

Dzięki temu spotkaniu uświadomiłam sobie ile dobrego dzieje się w moim życiu i jak wiele robię tylko sama siebie nie doceniam za to wszystko.

Jak wiele pełnię w życiu ról, o których nawet nie myślałam.

Zaczęłam inaczej postrzegać porażki i kryzysy, które są bardzo istotnym elementem w życiu i nie trzeba się nimi załamywać, ale wyciągać z nich wnioski oraz czerpać siłę do działania.

Dziękuję Martynka za to doświadczenie.

Jestem pełna podziwu za magię, która miała miejsce i wspaniałą energię wszystkich uczestniczek i Twoje zaangażowanie. Życzę dużo szczęścia i powodzenia w Twoich zamierzeniach biznesowych

Jeżeli ruszać w podróż z Points of You to tylko z Martyną!

Dziękuję za Twoją wrażliwość, otwartość i życzliwość Martyna!

Dziękuję Ci za dzisiejsze warsztaty.

Dotknęły zagadnień, z którymi „zmagam się” od jakiegoś czasu. Dzisiejsze spotkanie z Pionts of You dodało mi skrzydeł i pokazało właściwy kierunek działania.

Dziękuję

„Martyna jest niesamowitą osobowością!!! od pierwszej chwili kiedy ją poznałam wiedziałam, że poprowadzi mnie przez drogę do odkrycia siebie...i nie myliłam się! jestem zachwycona? FRIS to wspaniałe narzędzie! polecam każdemu? Jeśli jesteś w tym samym punkcie co ja albo czujesz sie pogubiona/-ny lub po prostu nie jestes pewny czego chcesz...napisz do Martyny...ona odkryje przed Tobą coś bezcennego...Ciebie!! Dziękuje i do zobaczenia???”

Martynko,

Dziękuję Ci bardzo – tego właśnie potrzebowałam. Te emocje, to co się wydarzyło na zawsze zmieniło moje życie. Coś w końcu pękło i pojawiły się uczucia, a raczej chęć by je pokazać i ich się nie wstydzić.

Jesteś cudowna a to co robisz to istna magia.

Dziękuję

Kochana moja Martynko!

Twoje zajęcia poprowadziły mnie w głąb mojej kobiecości.

Delikatnie, spokojnie z wrażliwością jaką w sobie masz, poprowadziłaś mnie do mojej wrażliwości, spokoju i tego co nareszcie odkryłam.

Moja Kruchość, słabość i kobiecość.

Dziękuję